DOŁĄCZ DO NAS!

Wykorzystaj szansę! Na pewno znajdziesz odpowiednią dla siebie ścieżkę kariery.
Rozwijaj swoje pasje i umiejętności w oparciu o szacunek i konstruktywną współpracę.
Zapewnimy Ci stabilność zatrudnienia w nieustannie rozwijającej się firmie.

Aplikuj już dziś: rekrutacja@pro-est.pl

POMOC KUCHENNA / KUCHARZ

Lubisz gotować, pichcić, dekorować? Dbasz o to by wokół Ciebie był porządek i ład? Potrafisz skutecznie i kulturalnie współpracować w zespole, nawet pod presją czasu? Dbasz o szczegóły i higienę pracy? Jeśli dodatkowo masz jeszcze doświadczenie na stanowisku POMOC KUCHENNA / KUCHARZ i angażujesz się w to co robisz, to zapraszamy Cię do naszego zespołu. Jeśli lubisz pracę w kuchni i odpowiada Ci zmianowy system pracy to spotkajmy się na rozmowie kwalifikacyjnej - z chęcią Cię poznamy.

KELNER / BARMAN

Życzliwość i wysoka kultura osobista to cechy Twojej osobowości? Jesteś energiczny, sumienny i angażujesz się we wszystko co robisz - takiej osoby właśnie szukamy na stanowisko KELNER / BARMAN. Chcielibyśmy, abyś każdego gościa hotelu traktował jak swojego własnego. Abyś potrafił sprawić, że poczuje się on swobodnie i miło dzięki twojemu uśmiechowi i umiejętnej obsłudze. Oczekujemy, że będziesz potrafił porozumieć się z gościem w języku niemieckim w sprawach dotyczących usług restauracji i baru. Nie czekaj dłużej - dołącz do nas!

POKOJOWA / POKOJOWY

Umiesz doskonale zaplanować swoją pracę? Jesteś osobą otwartą na zmiany, elastyczną i potrafiącą pracować pod presją czasu? Potrafisz doskonale pogodzić swoje obowiązki z interesami całego zespołu? Poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku POKOJOWA / POKOJOWY, która będzie wykonywała swoje obowiązki z zaangażowaniem i precyzją. Osoby, która dzięki swojej kulturze osobistej i otwartości pomoże nam utrzymać najwyższy standard obsługi. Nie musisz mieć doświadczenia - wystarczy mieć chęci. Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą. Zapraszamy!

FIZJOTERAPEUTA / MASAŻYSTA

Jeśli skończyłeś szkołę i zdobyłeś kwalifikacje na stanowisko FIZJOTERAPEUTA / MASAŻYSTA dołącz do nas! Wystarczy że jesteś otwarty na ludzi, uprzejmy i życzliwy. Znasz podstawy języka niemieckiego z zakresu pozwalającego na obsługę gości niemieckojęzycznych. Przede wszystkim lubisz pomagać ludziom w utrzymaniu ich zdrowia i dobrego samopoczucia. Wierzymy, że wzbogacisz nasz zespół swoją wiedzą i kompetencjami. Czekamy na Ciebie!

FIZJOTERAPEUTA / MASAŻYSTA

Mówisz swobodnie po niemiecku? Lubisz ludzi i chętnie reagujesz na ich potrzeby? Jesteś osobą o wysokiej kulturze osobistej, komunikatywną i pozytywnie nastawioną do życia? Wykorzystaj swoje predyspozycje w naszym zespole jako RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA. Nauczymy Cię obsługi systemów rezerwacyjnych. Pokażemy jak zorganizować sobie pracę w taki sposób, aby obsługa gościa przebiegała sprawnie. Oczekujemy od Ciebie zaangażowania i konstruktywnej współpracy oraz szybkiego dostosowania się do standardów naszej firmy. Do pracy na stanowisku RECEPCJONISTKI / RECEPCJONISTY niezbędna będzie znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych - a najważniejsze - umiejętność bezkonfliktowej współpracyze wszystkimi działami hotelu.

Wiele wyborów - jeden właściwy

www.pro-est.pl